Pięć powodów, dla których modernizacja może nie wystarczyć

Zdecydowałeś się przenieść rzeczy do swojego biura i spróbować tchnąć w nie trochę nowej, świeżej energii. Zasadniczo oznacza to, że zdecydowałeś się na odnowienie.

W wielu przypadkach remont jest wszystkim, co jest potrzebne, aby zaznaczyć to, co chcesz, aby zostało zaznaczone. Zmienia ona wygląd, a w niektórych przypadkach nawet funkcję przestrzeni. Jeśli jednak chcesz dokonać poważnej zmiany, może to nie być ten stopień, o który Ci chodzi. Renowacja nie dotyczy wystroju i nie zapewnia zmian strukturalnych.

Oto pięć powodów, dla których renowacja może okazać się dla Ciebie niewystarczająca. W takim przypadku należy zastanowić się nieco głębiej i być może zamiast tego zdecydować się na zmianę wystroju lub nawet remont biura.

  1. Chcesz poważ nej zmiany - Jak już wspomnieliśmy, odnowienie nie zapewni Ci poważnych zmian. Zapewni Ci pewne, ale być może nie takie, jakich oczekujesz.
  2. Twój wystrój jest stary i zmęczony - Czasami warto po prostu pomalować przestrzeń, aby uczynić ją jaśniejszą, a jeśli Twój wystrój wygląda na stary i zmęczony lub nie był odświeżany przez jakiś czas, być może zmiana wystroju nie jest dla Ciebie.
  3. Kilka rzeczy w Twojej przestrzeni się psuje - Mówimy tutaj o meblach biurowych. Jeśli okaże się, że wiele biurek, krzeseł, schowków itp. się psuje, nadszedł czas na zakup nowych elementów. W takim przypadku mamy do czynienia z przemeblowaniem, a nie tylko modernizacją.
  4. Twoi pracownicy informują Cię o kilku problemach - Jeśli otrzymujesz raporty o kilku problemach z przestrzenią, prawdopodobnie będzie to wymagało czegoś więcej niż tylko odnowienia, aby wszystko naprawić i uzyskać pożądane rezultaty.
  5. Masz wizję - To jest podobne do punktu pierwszego, ale jeśli masz w głowie konkretny obraz tego, jak chcesz, aby wyglądała przestrzeń, odnowienie jej nie zapewni Ci tego. Może się okazać, że trzeba myśleć szerzej i zamiast tego zastanowić się nad renowacją. Aby pokazać rozmiar i skalę remontu, obejrzyj poniższy film.

Nie ma nic złego w wypróbowaniu remontu i podjęciu decyzji, czy jest on dla Ciebie wystarczający, czy nie. Jeśli jednak któryś z powyższych punktów ma zastosowanie, prawdopodobnie warto od początku zdecydować się na większe zmiany.